مشاوره سئو

سئو و بهینه سازی سایت از جمله مفاهیم مهم و ضروری در فضای وب به شمار می‌رود. به طوری که موفقیت و عدم موفقیت یک وب سایت، در گروی این مفهوم تخصصی خواهد بود. از این رو دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی کسب جایگاه و رتبه در موتورهای جستجو است. استفاده از خدمات مشاوره سئو تصمیم بزرگی است که می‌تواند به رشد ترافیک سایت شما از موتورهای جستجو کمک کند.

 

سئو و بهینه سازی سایت خود را به تیم متخصص و حرفه ای همراهان سیستم بسپارید. 

برای سفارش سئو و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید:

 

تلفن تماس: 02188231142

مشاور سئو کیست؟

افزایش روزافزون اهمیت رتبه در نتایج گوگل، باعث به وجود آمدن تخصص‌هایی مانند متخصص یا مشاور سئو شده است. در حال حاضر فعالان بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند. مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی، رفته رفته به این نتیجه رسیدند که برای تولید محتوای مناسب و مطابق با استانداردهای گوگل از متخصصان سئو استفاده کنند. به همین دلیل تیم‌هایی متشکل از مشاوران سئو و محتوا پدید آمدند. شاید بتوان از جمله عوامل مهم برای توجیه ضرورت استفاده از مشاوره سئو را، نیاز به داشتن تخصص و به روز بودن آن برشمرد. در واقع به طور تخصصی می‌توان مشاور سئو را فردی دانست که به صورت مستقیم برای شما در این زمینه کاری انجام نمی دهد، بلکه یکسری آموزش‌ها و دستورالعمل‌ها را تحت عنوان خدمات مشاوره سئو در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدین وسیله بتوانید، سایتی بهینه و بسیار مناسب در زمینه سئو داشته باشید.

مشاوره سئو به چه معناست و مشاور سئو چه وظایفی بر عهده دارد؟

در واقع مشاوره سئو را می‌توان جلسه‌ای در نظر گرفت که طی آن اطلاعات جامع و کاملی در زمینه بهینه سازی سایت از نقطه نظر سئو، در اختیار مدیران وب‌سایت‌ها قرار می گیرد، که در آن می‌توانند با اصول کلی سئو و خدماتی که قرار است به آن‌ها ارائه شود آشنا شوند. در ادامه فعالیت‌های مهمی که باید از یک مشاوره سئو انتظار داشته باشیم را مورد بررسی قرار می‌دهیم:
•    اولین و مهمترین قدم در یک مشاوره سئو تعیین هدف، بر اساس انتظارات و بوجه مدیران سایت است. 
•    مدیریت منابع مالی، برای تعیین یک مسیر مشخص تا رسیدن به هدف مورد نظر، از دیگر مهمترین خدمات مشاوره سئو باید قلمداد شود. برای اطلاع از قیمت سئو سایت می توانید با کارشناسان همراهان سیستم تماس بگیرید.
•    از مهم‌ترین مواردی که باید از مشاور سئو انتظار داشت، داشتن اطلاعات کامل در مورد کسب و کار و حوزه فعالیت سایت، به منظور آنالیز وضعیت فعلی نسبت به رقبا، است. 
•    در خدمات مشاوره سئو، بررسی اولیه محتوای قرار گرفته در سایت، از نظر کلمات کلیدی، عنوان، تصاویر و متن، از مهم ترین موارد می‌باشد. 
•    در ادامه می‌توان به، انتخاب و اولویت‌بندی کلمات کلیدی مناسب با توجه به حوزه فعالیت سایت اشاره کرد.
•    تعیین خط مشی محتوایی و بازنگری ساختار صفحات سایت، بر اساس کلمات کلیدی تعیین شده در مرحله قبل، نیز باید در صدر فعالیت‌های یک مشاوره سئو قرار داشته باشد.
•    همچنین می‌توان به بازنگری در رابط کاربری سایت، به منظور افزایش بازدید و کاهش خروج نرخ کاربران از سایت، به عنوان یک از مهم‌ترین موارد خدمات مشاوره سئو اشاره کرد.
•    بررسی و شناسایی ایرادات رایج در سایت: از جمله طراحی صفحه ۴۰۴ کاربرپسند، بررسی خطاهای دسترسی به گوگل، بررسی ریسپانسیو بودن سایت، عدم وجود محتوای کپی و تکراری، بررسی موردی لینک های موجود در سایت و غیره نیز باید در دستور کار قرار بگیرد.
•    استفاده از تکنیک های لوکال سئو، استفاده از نقشه گوگل، درج اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی به صورت صحیح، از جمله موارد تاثیر گذار در سئو بوده، که باید در لیست خدمات مشاوره سئو ارئه شوند.
•    از نقش تعیین کننده تولید محتوا بر اساس اصول سئو، در رسیدن به اهداف تعیین شده نباید چشم پوشی کرد. 
•    از دیگر وظایف مشاوره بهینه سازی سایت، می‌توان به بررسی دلیل موفقیت رقبا، داشتن اطلاعاتی به روز در زمینه کاری سایت، جهت بررسی شناخت فرصت ها و تهدیدها در آینده نیز اشاره کرد. 
•    داشتن اطلاعات کافی در مورد الگوریتم های مختلف گوگل برای ایندکس صفحات و همچنین مواردی که باعث گرفتن نمره منفی از سمت گوگل می‌شود، از جمله ضروری‌ ترین مواردی است که یک مشاور سئو و بهینه سازی سایت باید به آن‌ها مسط باشد.
•    بررسی مسائل و مواردی که در حوزه کاری شما زیاد به آن پرداخته نشده است، از جمله خدمات مهم در زمینه مشاوره سئو و بهینه سازی سایت است.
•    استفاده بهینه از لینک‌های داخلی، به منظور ارتباط صحیح بین مطالب نیز حائز اهمیت است. 
•    داشتن اطلاعات لازم و کافی، در زمینه سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس جوملا و دروپال و همچنین داشتن حداقل اطلاعات جهت بررسی کدهای HTML و CSS از جمله ویژگی‌های یک مشاور SEO حرفه‌ای است.  
•    آشنایی مشاور سئو با المان‌ها و فاکتورهای مهم در طراحی یک سایت از جمله موارد قابل انتظار است.
•    تسلط کامل مشاور سئو بر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس و توانایی تحلیل داده ها از مهم ترین ویژگی های یک مشاور سئو است.
در آخر، آنچه در مورد خدمات مشاوره سئو حائز اهمیت است، ارائه یک نقشه راه و تدوین استراتژی و برآورد حدودی زمان، برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.
ضمنا شایان ذکر است، که داشتن انتظار تضمین رتبه 1 گوگل از سمت مشاور سئو، انتظار بیجایی بوده و بهتر است توقع ارائه یک سایت بهینه شده از نقطه سئو را داشته باشیم. 

چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که شما در همه حال، نیاز به یک مشاوره سئو و بهینه سازی سایت خواهید داشت. اما ممکن است با توجه به شرایطی فعلی شما، مشاور سئو خدمات متفاوتی را به شما ارائه کند. فرض کنیم که شما در مراحل اولیه راه‌اندازی یک وب سایت هستید، در این شرایط یک مشاوره سئو می‌تواند به شما در انتخاب اسم سایت، شرکت ارائه دهنده هاست و دامین، شرکت‌های طراح وبسایت و همچنین امکانات مورد نیاز برای یک سایت، با توجه به اهداف شما کمک کند. حال فرض می‌کنیم که شما یک وب‌سایت آماده و راه اندازی شده دارید، در این صورت خدمات ارائه شده از سمت یک مشاوره سئو کاملا متفاوت خواهد بود، که به تفصیل در عنوان قبلی مورد بررسی قرار گرفت. پیشنهاد ما به شما این است که، قبل از راه‌اندازی یک وبسایت با یک مشاور سئو صحبت کنید، تا بتوانید یک استراتژی مناسب و مشخص برای رسیدن به هدف مورد نظر خود تعیین کنید.

خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت توسط همراهان سیستم

مجموعه همراهان سیستم به واسطه داشتن تیم حرفه‌ای و متخصص در زمینه طراحی سایت و سئو، می‌تواند گزینه مناسبی برای شما جهت استفاده از خدمات مشاوره سئو به شمار آید. رزومه و نمونه کارهای موفقی که در سایت همراهان سیستم، در زمینه مشاوره سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد، این اطمینان را به شما کاربران عزیز می‌دهد که با تیم حرفه‌ای در این زمینه همکار خواهید بود. تیم حرفه‌‌ای مشاوره SEO همراهان سیستم، با ارائه استراتژی بسیار روشن و مناسب، با در نظر گرفتن حوزه کاری شما در تمام مراحل، تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنارتان خواهد بود. بی‌شک برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید بهای آن را هم بپردازید. هزینه مشاوره سئو نیز عدد ثابتی ندارد و بسته به جزئیات و اندازه کسب و کار و اینکه چه نیازهایی باید پوشش داده شود متغیر است.

1 -     مشاوره در مورد تحقیق کلمات کلیدی (Keyword research)

کاملا مشخص است که شما در محیط وب باید با رقبای در حوزه کاری خود دست و پنجه نرم کنید. به همین دلیل بسیار ضروری است، که کلمات کلیدی که می‌تواند رتبه و جایگاه شما را در گوگل ارتقا دهد را شناسایی کنید.

2 -  مشاوره جهت یافتن بهترین کمپین های تبلیغاتی

3-  مشاوره جهت تولید محتوا (متن، گرافیک، مدیا)

4-  مشاوره جهت برطرف کردن مشکلات فنی و محتوایی سئو سایت

5-  مشاوره جهت آنالیز سایت و آنالیز سئو سایت های رقبا

6-  مشاوره جهت تحلیل آنالیزهای انجام شده و افزایش بازدید سایت

7- مشاوره در ارتباط با تعیین استراتژی سئو (SEO Strategy) :

استراتژی سئو، در واقعی نقشه راه، برای رسیدن به هدف مورد نظر شما بوده که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت تعیین می‌شود. 

8-  مشاوره در ارتباط با بهبود سئو داخلی (ON-Page SEO)

سئو داخلی یکی از عوامل بسیار مهم برای گرفتن امتیاز مثبت در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره است.

9- مشاوره در ارتباط با بهبود سئوی خارجی (Off-Page SEO)

برای رسیدن به رتبه بسیار مناسب در گوگل این مورد اهمیت زیادی دارد. لینک بیلدینگ یا لینک سازی یکی از خدمات ارائه شده در این بخش است.

10-  مشاوره در ارتباط با تحلیل رقبا (Competitors Analysis)

بررسی وضعیت فعلی شما نسبت به رقبای تان و راهکارهای آنها در بهبود جایگاهشان در گوگل در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

11-  تحلیل چگونگی افزایش نرخ تبدیل (Conversion Optimization)

تحلیل‌های دقیق به منظور افزایش نرخ تبدیل و روش درآمد، از جمله خدمات مشاوره سئو ارائه شده توسط تیم سئوی همراهان سیستم است.

آیا تضمینی برای مشاوره سئو وجود دارد؟

بهترین گواه موفقیت همراهان سیستم در سئو، داشتن صدها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف است که به کمک مشاوره های سئو توانسته اند رتبه های برتر گوگل را تصاحب کنند. مشتریان همراهان سیستم از برترین برندها و شرکت های بزرگ و مطرح ایران هستند که همین نمونه کارها برای ما از هر تضمینی ارزشمندتر است. تمام مشاوره های انجام شده با استناد به اجرای موفق روش های ارائه شده بر روی سایت های مشابه انجام می شود. دریافت کنندگان این مشاوره ها می توانند با خیال آسوده از این مشاوره ها بهره ببرند. با توجه به اینکه اجرای سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، پیشنهاد می کنیم سئوی سایت خود را به صورت کامل به کارشناسان حرفه ای و متخصص همراهان سیستم بسپارید. 

همکاری با همراهان سیستم به صورت مشاوره

خدمات مشاوره سئو به صورت اختصاصی برای وب سایت های اینترنتی در زمینه های کاری متفاوت انجام شود و شما می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و جهت دریافت خدمات مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید.

تعدادی از مشتریان برتر همراهان سیستم در زمینه سئو

مجموعه همراهان سیستم در طول سال‌های فعالیت خود، افتخار همکاری با کسب‌وکارها و برندهای مطرح کشوری را داشته است. برخی از مشتریان تنها یکی از خدمات طراحی سایت، سئو، محتوا یا... را دریافت کرده‌اند و بعضی دیگر از چند خدمت ما بهره برده‌اند. اما همیشه مهم‌ترین هدف و ارزش در همراهان سیستم، ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت کامل مشتریان بوده است. به همین دلیل توانسته‌ایم با بسیاری از کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک ایران همکاری داشته باشیم و نمونه‌ کارهای معتبری را ارائه کنیم. در ادامه با تعدادی از مشتریان برتر همراهان سیستم آشنا می‌شوید که به ما اعتماد کردند و توانستیم به آنها کمک کنیم تا به نتایج دلخواهشان برسند.

 

سئو و بهینه سازی سایت خود را به تیم متخصص و حرفه ای همراهان سیستم بسپارید. 

برای سفارش سئو و دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرد:

تلفن تماس: 02188231142